Međuuniverzitetski sportski susreti “BALKANIJADA 2018” Tuzla

Čast i zadovoljstvo nam je pozvati Vas povodom održavanja treće po redu kulturno-sportske manifestacije “Balkanijada 2018” u organizaciji Studentskog parlamenta UNTZ-a i partnera u projektu Centra za sport, koja će se održati od 21.6. – 23.6. 2017. godine u Tuzli.

Ovogodišnja sportska manifestacija sadrži takmičenja u sljedećim sportovima: mali nogomet (ekipno 4+1) u muškoj konkurenciji; košarka (ekipno 5 igrača) u muškoj konkurenciji; odbojka (ekipno 6 igračica) u ženskoj konkurenciji; stoni tenis (pojedinačno 1 igrač u muškoj konkurenciji, 1 igrač u ženskoj konkurenciji), šah (1 igrač muška konkurencija, 1 igrač ženska komkurencija), atletika trkačke discipline (sprint 100m 1 osoba, 400m 1 osoba u muškoj i ženskoj konkurenciji).  Zbog velike zainteresiranosti studenata za ovu manifestaciju molimo vas da broj vaših učesnika u svim gore navedenim sportovima ograničite na ukupno 30 osoba.